Truhlářství RATEG Nová Paka - zakázková výroba kuchyní na míru. Kuchyně Jičín, kuchyně Nová PAka, kuchyně Hradec Králové.

Zakázková výroba kuchyní na míru

Zakázková výroba kuchyní na míru

Kuchyně

Kuchyně vyrábíme na zakázku přesně dle Vašich představ a požadavků . Zhotovíme Vám 3D návrh , nebo kuchyň vyrobíme dle dodaného projektu. Zaměření, výrobní dokumentace a cenová nabídka je u nás ZDARMA.

Design kuchyně je velmi důležitý stejně jako její funkčnost. Nechte se zlákat a prohlédněte si ukázky námi realizovaných kuchyní.

Z materiálů nabízíme lamino, folie, MDF desky povrchově upravené barvou i ve vysokém lesku, dýhu a masiv. Nabízíme široký výběr úchytek, vnitřního vybavení kuchyňských skříněk, osvětlení i doplňků pro moderní kuchyně. Samozřejmostí je dodávka i montáž spotřebičů.

Kuchyńské linky dodáváme s klasickými pracovními deskami a nově také zpracováváme umělý kámen-CORIAN a MONTELLI , ze kterých je možné vyrábět desky bez viditelných spojů včetně obkladových panelů, zapuštěných a podstavných dřezů.

Instalaci kuchyně u zákazníka se snažíme provést za pouhý jeden den! A to nejenom pro zákazníky z Nové Paky, pro zákazníky v okrese Jičín a celém Královehradeckém kraji, ale i v celé ČR.

Partneři:

Kování/ panty, výsuvy apod.

logo Grass logo Hettich logo Blum

Dýhy

logo Danzer

Foliovaná dvířka

logo DCT

Lamino

logo Kronospan logo Egger

Úchytky

logo Eipa logo Schachermayer logo Anka logo Eko-interier logo Hettich

Dřezy

logo Schachermayer logo Teskor logo Pyramis

Vybavení kuchyní

logo Kessebohmer logo Hettich

Do kuchyňských linek dodáváme vestavěné spotřebiče těchto značek:

loga AEG, ARDO, Fagor, Baumatic, Miele, Whirlpool a Zanussi